Kliknij na poniższe grafiki, żeby pobrać przepisy!

06 kwietnia 2020

Mamy dla Was absolutnie wyjątkowy prezent. Oto nadchodzą #SmakiWielokulturowości!

 

W końcu możemy się pochwalić! Od wielu tygodni pracowaliśmy w pocie czoła i w absolutnym sekrecie nad projektem stworzonym specjalnie dla Was – dla naszych przyjaciół, współpracowników i wspieraczy. Postanowiliśmy pokazać sens naszej pracy na rzecz uchodźców i wyrazić szacunek i otwartość dla innych kultur poprzez… kuchnię! Od teraz, co miesiąc udostępnimy dla Was całkowicie darmowy i zupełnie niepowtarzalny cookbook z przepisami z różnych stron świata. Każdy odcinek ebooka prezentuje kuchnię innego narodu i został przygotowany we współpracy z przedstawicielem danej kultury. Wśród naszych autorów nie znajdziecie profesjonalnych kucharzy, ale obiecujemy, że dowiecie się jak wyglądają prawdziwe narodowe potrawy z wybranego kraju, a co najważniejsze wszyscy nasi autorzy to nasi przyjaciele, którzy wspierając nasz projekt, chcieli wyrazić też poparcie dla misji i 16-letniej pracy Centrum Pomocy Prawnej.

 

Jak to działa?

 

Ebook jest darmowy, wystarczy go pobrać, przeczytać i przetestować zawarte w nim przepisy! Będzie nam jednak niezmiernie miło jeśli udostępnicie informacje o nim dalej, zachęcicie swoich znajomych do rozpromowania go, a potem podzielicie się zdjęciem gotowych potraw na Facebooku, Twitterze bądź Instagramie używając hasztaga #SmakiWielokulturowosci  i #MulticulturalFlavours. Liczymy na Was i mamy nadzieję, że miłość do jedzenia i gotowania jest silniejsza od uprzedzeń. 

 

 

Jeżeli uważacie, że ebook jest fajny, to oczywiście będziemy wdzięczni za chociaż symboliczną wpłatę na nasze konto przeznaczone do darowizn: 

 

Nr konta: 65 1160 2202 0000 0000 4950 8531 Bank Millennium S.A.

 

Dziękujemy Dorocie Orczewskiej za opracowanie graficzne! 

Cookbooki możecie pobrać klikając grafikę z wybranym odcinkiem: 

 

"Smaki wielokulturowości"
  1. pl
  2. en
  3. ru
  4. uk

Twoje wsparcie pozwoli nam kontynuować
bezpłatną pomoc prawną dla uchodźców w Polsce!

KRS: 0000113676

Nr konta: 65 1160 2202 0000 0000 4950 8531